Odliczamy czas

Do końca roku szkolnego pozostało
...i wakacje :)

Najnowsze z galeriiDesigned by:
SiteGround web hosting Joomla Templates

Deklaracja dostępności PDF Drukuj Email
Aktualności - Aktualności
Wpisany przez Administrator   
środa, 23 września 2020 14:07

Deklaracja dostępności

Szkoła Podstawowa w Katarzynie zobowiązuje się zapewnić dostępność swojej strony internetowej zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych. Oświadczenie w sprawie dostępności ma zastosowanie do strony internetowej Szkoły Podstawowej w Katarzynie


Data publikacji strony internetowej: 2011-11-17

Data ostatniej istotnej aktualizacji: 2017-11-17


Status pod względem zgodności z ustawą


Strona internetowa jest częściowo zgodna z ustawą z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych z powodu niezgodności lub wyłączeń wymienionych poniżej:

–       Zdjęcia nie posiadają tekstu alternatywnego,

–       Część załączników dodanych jest w formie skanów,

–       Brak możliwości odczytania tekstu przez lektora,

–       Część materiałów została opublikowana przed wejściem w życie ustawy o dostępności cyfrowej.


Data sporządzenia Deklaracji i metoda oceny dostępności cyfrowej

Deklarację sporządzono dnia: 2020-09-23.

Deklarację sporządzono na podstawie samooceny.


Skróty klawiaturowe

Na stronie internetowej można używać standardowych skrótów klawiaturowych przeglądarki.


Informacje zwrotne i dane kontaktowe.

W przypadku problemów z dostępnością strony internetowej prosimy o kontakt. Osobą kontaktową jest Dorota Targońska, e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Kontaktować można się także dzwoniąc na numer telefonu 818594480. Tą samą drogą można składać wnioski o udostępnienie informacji niedostępnej oraz składać żądania zapewnienia dostępności.


Informacje na temat procedury

Każdy ma prawo do wystąpienia z żądaniem zapewnienia dostępności cyfrowej strony internetowej, aplikacji mobilnej lub jakiegoś ich elementu. Można także zażądać udostępnienia informacji za pomocą alternatywnego sposobu dostępu, na przykład przez odczytanie niedostępnego cyfrowo dokumentu, opisanie zawartości filmu bez audiodeskrypcji itp. Żądanie powinno zawierać dane osoby zgłaszającej żądanie, wskazanie, o którą stronę internetową lub aplikację mobilną chodzi oraz sposób kontaktu. Jeżeli osoba żądająca zgłasza potrzebę otrzymania informacji za pomocą alternatywnego sposobu dostępu, powinna także określić dogodny dla niej sposób przedstawienia tej informacji. Podmiot publiczny powinien zrealizować żądanie niezwłocznie, nie później niż w ciągu 7 dni od dnia wystąpienia z żądaniem. Jeżeli dotrzymanie tego terminu nie jest możliwe, podmiot publiczny niezwłocznie informuje o tym wnoszącego żądanie, kiedy realizacja żądania będzie możliwa, przy czym termin ten nie może być dłuższy niż 2 miesiące od dnia wystąpienia z żądaniem. Jeżeli zapewnienie dostępności cyfrowej nie jest możliwe, podmiot publiczny może zaproponować alternatywny sposób dostępu do informacji. W przypadku, gdy podmiot publiczny odmówi realizacji żądania zapewnienia dostępności lub alternatywnego sposobu dostępu do informacji, wnoszący żądanie możne złożyć skargę w sprawie zapewniana dostępności cyfrowej strony internetowej, aplikacji mobilnej lub elementu strony internetowej, lub aplikacji mobilnej. Po wyczerpaniu wskazanej wyżej procedury można także złożyć wniosek do Rzecznika Praw Obywatelskich.

Link do strony internetowej Rzecznika Praw Obywatelskich.


Dostępność architektoniczna

  1. Do budynku Szkoły Podstawowej w Katarzynie prowadzą dwa wejścia: wejście główne i wejście od placu szkolnego.
  2. Do wejścia głównego prowadzą schody.
  3. Wejście główne nie jest przystosowane dla osób niepełnosprawnych-  barak podjazdu.
  4. Brak parkingu z miejscami parkingowymi wyznaczonymi dla osób niepełnosprawnych.
  5. Informacja o prawie wstępu z psem asystującym- brak oznaczeń.
  6. Informacje o możliwości skorzystania z tłumacza języka migowego na miejscu lub online- brak.


Informacje dodatkowe

  1. Na stronie internetowej można zmienić rozmiar czcionki
  2. Na stronie internetowej można zmienić kontrast.
  3. Na stronie internetowej znajduje się informacja o liczbie użytkowników odwiedzających stronę.
 

Czas nie stoi

Ulti Clocks content

Aktualności


Dzisiaj jest: Sobota
23 Stycznia 2021
Imieniny obchodzą
Emerencja, Ildefons, Jan, Klemens,
Maria, Rajmund, Rajmunda, Wrócisława

Do końca roku zostało 343 dni.
Zodiak: Wodnik

Kalendarz

poprzednim miesiącu styczeń 2021 następnym miesiącu
P W Ś C Pt S N
week 53 1 2 3
week 1 4 5 6 7 8 9 10
week 2 11 12 13 14 15 16 17
week 3 18 19 20 21 22 23 24
week 4 25 26 27 28 29 30 31

Naszą stronę odwiedziło:

Dziś1
Wczoraj22
W ostatnim tygodniu107
W ostatnim miesiącu423
Wszystkich odwiedzin61670

Powered by Kubik-Rubik.de